O společnosti

MERIT GROUP a.s. je dynamická společnost, která již více než 30 let dobývá svět informačních, komunikačních a zabezpečovacích systémů. Vytváříme budoucnost v oblasti nových technologií, mapujeme nové trendy nejen v IT a okamžitě tato řešení aplikujeme v praxi.

The best services provide clear reviews that help you select a writer. The top-rated services are transparent about their writing team and will give you enough information to select the writer who's best suited to your assignment. In addition, you can click here to get essay writers for hire it’s a good service will include information about the qualifications of their writers so that you can choose the right one for your project. If you're concerned about the qualifications of a certain writer, you can always look up their experience and qualifications in research paper writing service reviews

Od roku 1991, kdy společnost MERIT vznikla, jsme prošli změnami, které nás dostaly na vrchol ve všech oborech našeho působení. V roce 1996 byla založena akciová společnost a do roku 2002 jsme zaměstnávali již 30 profesionálních zaměstnanců a vykazovali pravidelný roční obrat okolo 40 miliónů Kč. Vzhledem k rychlému vývoji nejen v oblasti technologií, jsme drželi krok se zahraničím, rozvíjeli jsme znalosti našich zaměstnanců i společnosti jako takové a do roku 2008 už tvořil náš tým 60 lidí a roční obrat společnosti přesáhl 100 miliónů Kč.

Vedení společnosti si uvědomovalo, jak důležité je držet krok se všemi trendy, a proto v letech 2009 – 2012 rozšířilo portfolio služby Datacentrum Moravia, ale také infrastrukturu optické Metropolitní sítě Olomouc, kterou vlastníme.

Po roce 2012 měníme portfolio služeb a zaměřujeme se zejména na dlouhodobé vztahy s klienty a partnery. Naším hlavním cílem je investice do klíčových projektů, rozvoj pravidelných služeb a účast na technologicky náročných řešeních.

Bez srdce to nejde

Řadíme mezi klíčové dodavatele v olomouckém regionu a nově se zaměřujeme na expanzi s komplexním řešením v celé České republice. Náš tým tvoří více než 50 zaměstnanců a dosahujeme obratu více než 250 miliónů Kč ročně. Merit je součástí silné holdingové skupiny.

Stáváme se profesionálním partnerem našich zákazníků a pomáháme
s výběrem konkrétních produktů a služeb, navrhujeme nejekonomičtější
a přitom bezpečná a inteligentní řešení
.

Daří se nám jak v rámci našich výsledků, tak i v  růstu počtu našich zákazníků. Děkujeme Vám.

2020
Naše firma získala prestižní ocenění: VMware Master Services Competency Digital Workspace. V kombinaci s MSC Network virtualization jsme jediní v ČR.
2019
TOP republikové reference
2018
Nejúspěšnější rok v dějinách firmy
2017
Nový BRAND všech společností
2016
Změna většinového akcionáře na Tessela Holding SE
2014
Změna většinového akcionáře na Eltodo a.s., Členství v NIX a Ripe
2011
Členství v NIX a Ripe
2009
Zahájeno budování optické metropolitní sítě, založení dceřinné společnosti Metropolitní síť Olomouc s.r.o.
2008
Zahájen provoz datacentra Moravia
2004
Vybudování vlastního sídla společnosti na Březinově 7
2000
Změna akcionářů, Oddělení optické metropolitní sítě
1996
Založení MERIT GROUP a.s.
1995
Výstavba městské optické infrastruktury
1992
Založení společnosti MERIT SW s.r.o., MERIT TC s.r.o. a MERIT SC s.r.o.
1991
Rok 1991
Založení společnosti MERIT HW s.r.o.