Servisní technik

Hlavním úkolem Servisního technika je správa, údržba a technická podpora bezpečnostních a protipožárních systémů u zákazníka.

Hlavní popis pozice:

Pracovní doba:
7.00 – 16.00 (pracovní dny)
Stupeň vzdělání: VŠ, SŠ, SOU – elektrotechnická, absolventi vítáni

Termín nástupu: Ihned po dohodě

Požadavky na pozici:

  • Základní znalosti EZS, EPS, ER, IP CCTV, EKV výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Schopnost samostatné práce
  • Zájem o nové technologie

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
  • Školení, odborné certifikace
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na e-mail: stepan.trefil@merit.cz. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt:
Ing. Štěpán Trefil
603 815 644
stepan.trefil@merit.cz.

Kontaktujte nás

Osobní údaje zde zadané zpracováváme v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) GDPR a budou vymazány nejpozději do třech měsíců. Více o ochraně soukromí se dozvíte zde