Projektant optické sítě

Hlavním úkolem Projektanta je dokumentování optické infrastruktury a komunikace s úřady a zákazníky.

Pracovní doba: Flexibilní (pracovní dny)

Termín nástupu: Ihned po dohodě

Požadavky na pozici:

  • vynikající komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • pečlivost a vysoké pracovní nasazení
  • znalost AutoCADu nebo MicroStationu
  • elektrotechnické vzdělání
  • osvědčení podle vyhlášky 50/1978
  • řidičské opravnění
  • základní znalosti optické infrastruktuy a IT vítána

Pracovní náplň:

  • udržovat znalosti o závazných normách a technických činnostech
  • komunikaci s úřady a zákazníkem
  • komunikaci s ostatními divizemi firmy-technická podpora
  • dokumentování optické infrastruktury
  • zpracování dokumentace liniových staveb (optické infrastruktury) včetně vyřízení potřebných povolení
  • zpracování projektové dokumentace elektronických komunikací

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
  • školení, odborné certifikace
  • možnost osobního i profesního růstu
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na e-mail: jaroslav.bant@merit.cz.
Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt:
Jaroslav Bant
+420 776 388 666
jaroslav.bant@merit.cz

Kontaktujte nás