ČSN EN ISO 27001:2014

Dne 4. 5. 2023 společnost MERIT GROUP a.s. úspěšně implementovala normu ČSN EN ISO 27001:2014, která poskytuje rámec pro systém řízení bezpečnosti informací (ISMS), jenž umožňuje zachování důvěrnosti, integrity a dostupnosti informací, jakož i dodržování právních předpisů.

Implementace ČSN EN ISO 27001:2014 zaručuje našim zákazníkům dodržování nejvyšší úrovně ochrany svěřených dat, a to nejen z pohledu jejich odcizení či zneužití, ale také vysokou ochranu před kybernetickými útoky a obdobnými hrozbami. Struktura normy umožňuje kompatibilitu a částečnou integraci s jinými standardy systému řízení, jako je ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN ISO 20000-1:2019jimiž naše společnost také disponuje. Díky této kombinaci implementovaných norem se stala společnost MERIT GROUP a.s. držitelem Zlatého certifikátu.


PF 2023

Vážení přátelé, klidné a pohodové Vánoční svátky Vám přeje celý kolektiv společnosti MERIT GROUP a.s.
V novém roce 2023 přejeme především pevné zdraví a mnoho štěstí. Děkujeme za spolupráci.
Váš MERIT.

MOVEMBER 2022

MOVEMBER 2022 máme úspěšně za sebou a opět se nám podařilo vybrat rekordní částku 24 860 Kč.

Naše společnost MERIT GROUP je právem hrdá na své MO bratry a MO sestry, kteří tento náročný měsíc úspěšně zvládli.

Díky všem, kteří se zapojili a za rok na viděnou:-)

MERIT

https://movember.com/t/merit?mc=1

Certifikát AAA

I za rok 2022 jsme opět obdrželi certifikát AAA, díky kterému dáváme jasně najevo svým obchodním partnerům, že naše společnost MERIT GROUP a.s. patří mezi prověřené společnosti s nejvyšší kvalitou. Zároveň jsme získali doporučení, že obchodování s námi probíhá s minimální úrovní rizika jak pro dodavatele i zákazníky.

Děkujeme a už nyní se těšíme na rok 2023.
MERIT


Arrow Forum 2022

IT. Informace. Inspirace. Inovace. To vše a mnohem více zažijete na high-tech akci Arrow Forum 2022, která se koná 11. října v Cubex centru, Praha 4. Přijďte se dozvědět o aktuálních novinkách v oblasti IT technologií, potkat se a pohovořit s námi. Srdečně vás zveme především na prezentace kolegů ze společnosti Citrix. Společně s nimi vás pak velmi rádi přivítáme u stánku Citrix, kde můžeme prezentované novinky společně neformálně prodiskutovat.

Program a registrace: https://www.arrow.com/ecs/cz/arrow-forum/.

Těšíme se na setkání!

MERIT

ITS CUP 2022

I tento rok jsme rádi byli partnerem mezinárodní akce turnaje žen ITS CUP 2022, na kterém se můžeme spolupodílet a tím pomáhat mladým tenisovým nadějím odstartovat jejich profesionální kariéru. Přejeme mladým hráčkám hodně úspěchů a těšíme se na další ročník. MERITVeeam

Se společností Veeam jsme rozšířili naši úroveň partnerství.

Veam:  https://www.veeam.com/cz

Veeam nabízí zabezpečené zálohování a moderní ochranu dat našim klientům.

MERIT

Rocková Horka 2022

Vážení přátelé,
i v tomto roce jsme opět generálním partnerem festivalu ROCKOVÁ HORKA 2022, který proběhne již 18.6.2022.
http://www.rockovahorka.cz/cz/
Těšíme se na Vás.Váš MERIT

VMware partner roku 2021

Jsme vítězové! Za naše společné úsilí a práci jsme od společnosti VMware převzali dvě ocenění: VMware Partner roku 2021 a VMware Partner pro oblast Hybrid Cloud 2021. Velké poděkování patří celému týmu MERIT, kolegům ze společnosti VMware a především našim zákazníkům. Těšíme se na další společné projekty. MERIT