Vánoční provoz

Vážení zákazníci, provoz firmy bude během vánočních svátků omezen. Plně k dispozici Vám budeme opět v novém roce. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné svátky.

PF 2019

Vážení zákazníci, přátelé, partneři.

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a pohodové zakončení tohoto roku.

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaší přízeň a spolupráci.

A v tom novém roce 2019 přejeme další úspěšný start po našem boku.

Budeme se na Vás těšit.

Váš MERIT


Movember finále

I tento rok se nám podařilo vybrat krásnou finanční částku na boj proti rakovině.
Moc děkujeme všem kolegům a firmě za podporu. Příští rok opět provětráme naše kňoury :-)


Vánoční benefice 2018

I v letošním roce realizujeme ve spolupráci s organizací Crosspoint a Fakultní nemocnicí Olomouc a společností TESCO SW a.s. interní benefici na podporu dlouhodobě nemocných dětí v Olomouckém kraji. Letošní benefiční projekt navazuje na loňský rok, kdy se povedlo z výtěžku benefice zakoupit unikátní přístroj pro včasnou diagnostiku cystické fibrózy. Tento přístroj velmi významně pomohl mnoha dětem a jejich rodinám.  Plánovaný výtěžek ze vstupného bude předán Fakultní nemocnici Olomouc na podporu léčby cystické fibrózy.

Certifikát AAA

i V roce 2018 ZÍSKALA naše společnost NEJVYŠŠÍ STUPEŇ CERTIFIKÁTU AAA

V rámci kredibility naše společnost získala nejvyšší stupeň certifikátu AAA – hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti. 

Ocenění mohou získat pouze ty společnosti, které splňují přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace.

Na certifikát s hodnocením A až AAA dosáhne pouze 0,6 % subjektů působících v České republice, prestižní hodnocení AAA může získat jen 0,09 % nejkvalitnějších společností.  MERIT splňuje kritéria nejpřísnějšího hodnocení. Jsme hrdí na své silné postavení na trhu.


IT HACKATHON JUNIOR

26.listopadu 2018 Vás srdečně zveme na festival IT pro všechny středoškoláky a středoškolačky Olomouckého kraje.

MERIT je hrdý partner a studenti se můžou těšit na náš interaktivní workshop na téma Virtualizace všeho a všude. 

Více na : http://www.ithackathon.cz/


Seminář BigData

14.12.2018 pořádáme seminář na téma BigData s řešením Splunk.

On-line registrace zdarma: http://seminar.merit.cz/

Těšíme se na Vás.Obnova IT infrastruktury v Papcelu Litovel

Naše společnost MERIT GROUP a s. realizovala v lednu až březnu 2018 obnovu IT infrastruktury v Papcelu Litovel v hodnotě 4,2 mil. Kč.

V návrhu řešení obnovy byl kladen v maximální míře důraz na geograficky oddělené uspořádání jednotlivých prvků (primární a sekundární lokalita). Řešení obsahuje tři fyzické servery, tři SAN switche a jednu storage na technologiích Hewlett Packard Enterprise. Bylo také posíleno pokrytí wifi v areálu Papcelu. Z dalších technologii byla využita virtualizace na platformě VMWare, zálohování Veeam, licencování Microsoft. 
Součástí zakázky bylo i vybudování optické trasy v areálu Papcelu.


ACTIV-ACTIV na Zlínském kraji

V měsíci 10/2018 zrealizovala naše společnost MERIT GROUP a s. dodávku a implementaci 2ks diskových polí + přídavných polic pro Evidenční systém sbírkových předmětů Zlínského kraje, v celkové hodnotě 3.9 mil. Kč.

Disková pole jsou umístěna ve dvou lokalitách vzdálených 5km od sebe a jsou nastavena v režimu Active/Active cluster s automatickým failoverem. 

Každé pole má 5TB čisté využitelné diskové kapacity v RAID 6 za použití 2.5“ SAS disků a samostatnou SSD cache/tier o velikosti 2TB pro výkonovou akceleraci. Přídavná disková police zahrnuje 50TB čisté využitelné diskové kapacity v RAID6 za použití SSD disků.

Požadovaný výkon SSD části diskového pole byl při charakteru provozu 70% random read / 30% random write diskových operací při dodané diskové kapacitě naměřen 23 500 IOPS s response time maximálně 2ms pro 64KB bloky.